Nebuďme nemocní – buďme mocní. Naslouchejme své duši (VIDEO)

Kdysi jsem bývala hodně nemocná. Pořád dokola se mi opakovaly ty stejné nemoci. Zánět močových cest, alergie, astma. Močové cesty byly asi to největší psycho… Moc to bolelo a od 15 do 24 se mi to pořád opakovalo. Byla jsem úplně nešťastná. Pořád do mě ládovali antibiotika.

Jednou jsem řekla STOP – už nechci. A dala jsem si lichořeřišnici (něco ve mě už volalo po bylinkách). Bylo to lepší, ale ještě to nebylo ono.

Pak jsem v roce 2016 (tuším) odešla od bývalého přítele a přestaly všechny tyhle problémy úplně a astma taky odeznělo. A pak mi to došlo!

Neměla jsem moc nad svým životem. Žila jsem podle návodu společnosti a toho, co po mě kdo chtěl. Né podle své duše – né podle sebe. Byla jsem ne-mocná. Ale díky za to! Nemoci jsou super. Ukazují nám náš potenciál a naši cestu tak, že nám říkají co máme změnit, udělat jinak atp.

Prostě nám chtějí ukázat, jak vyléčit svou duši a tím i své tělo. Po tom odchodu jsem se učila být sama. Učila jsem se poznat samu sebe. Dělám to dodnes. Potenciál každého z nás je nekonečný. Jen mu musíme dovolit se projevit. Prostě naslouchat a respektovat svou duši bez ohledu na mínění společnosti.

Právě proto jsem natočila toto povídání na téma duše.

A co se stalo, když jsem si začala naslouchat?

🍀 Když jsem časem poznala opravdový sex z lásky, přestaly záněty i tyhle nemoci spojené s vagínkou 😂❤️.

🍀 Když jsem se přestala “dusit” v nefunkčních vztazích, astma odeznělo.

🍀Poslední alergii na kočky mi vyřešil náš kocour. Prostě se k nám nastěhoval a já si řekla, že moje tělo se s tím vypořádá samo, bez léků. A měla jsem pravdu!

Teď jsem dostala alergii na bordel a plný koš. Fakt! Když mám doma hodně odpadu na třídění, začnu blbě dýchat. Tak se konečně učím vážit si věcí a zároveň je nehromadit. Objevuju potenciál materiálního světa… Učím se zjišťovat jaké věci doopravdy potřebuji a které mi už neslouží. Prostě co je třeba “vytřídit”. A pak to přestane. Vím to ♥️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Ověřeno MonsterInsights