Marketingová šamanka

Pojďme společně tvořit marketing podle záměru vaší duše…

  • Tvoříte svůj business ze srdce?
  • Přejete si autentické a zároveň profesionální webové stránky nebo logo?
  • Potřebujete si ujasnit, jak má vaše prezentace vypadat?
  • Chcete vytvořit vizuál, který bude odpovídat vaší autenticitě?
  • Chcete oslovovat jen ty správné klienty?
  • Chcete podnikat s lehkostí ve flow?

Jasně, že jste častokrát odpověděli ANO. Protože pokud jste umělci podnikatelé, tak chcete vytvářet svůj marketing tak, aby to mělo spirituální přesah.  A s tím vám pomáhám! 

Pokud víte kdo jsem a znáte mou tvorbu, můžete mne přímo oslovit s návrhem na spolupráci. Pokud mne neznáte, doporučuji Vám prvně konzultaci.

Nejčastěji pro vás tvořím

Webové stránky
Logo & Brand
Grafiku
PPC reklamy
Videorozhovory
Podcasty

Přesah do spirituální sféry

Během konzultace nebo i mimo ni se dokážu napojit na vaše vyšší já (pokud je mi to povoleno) a načíst z něj informace o tom, jak má vaše prezentace vypadat.

Jak probíhá mé napojení na vaše vyšší já?

Při konzultaci, kdy si společně povídáme o vašem životním příběhu a s ním spojené cestě vašeho podníkání (poslání), mi z ničeho nic začnou “chodit” informace shůry, které si zapíšu a následně je s vámi konzultuji (většinou jsou to vize barev, fotografií, loga a záměr).

Na základě toho se pak domlouváme na dalších reálných krocích pro jejich zhmotnění.

Pracujeme i s nižší myslí

Při práci s vámi se společně díváme i na vaše strachy, neschopnost se prosadit, nízké sebevědomí, podceňování se, škatulování, logické argumenty atp.

Reference

Pojďme se společně podívat na prezentaci Venduly Šmídke (Kociánové)

Proces tvorby

Záměr a barvy jako základ

Když jsem načítala informace pro Vendulčiny webové stránky, stále se mi vizualizovala zlatá (hojnost) a zelená barva (příroda, srdeční čakra). K tomu se mi do mysli neustále vkrádalo slovo hojnost.. hojnost… hojnost… To vše jsou tedy základní “kódy” stránek.

Práce ve flow je klíč k úspěchu

Po základním načtení informací pro webové stránky si jen tak plynu životem, a pak to přijde. Pocit, že už je čas začít. Usednu k PC a začnu tvořit ve flow… A tvořím a tvořím, dokud nejsem spokojená s výsledkem. Při tvorbě mi vždy chodí další intuitivní nápady k práci.

Zapojuji i svou logickou (nižší) mysl. Tu používám pro správné technické nastavení stránek, přehlednost i intuitivnost. Také zapojuji prvky, které pomáhají návštěvníkům ke snadnějšímu nákupu produktů.

Mimořádné produkty si zaslouží krásný design

Vendulčiny online produkty jsou velkou pomocí pro mnoho lidí, kterým záleží na jejich duši a spokojeném životě. Je v nich ukrytý poklad pro spokojený život, a to má nevyčíslitelnou hodnotu. Právě proto si její online produkty jako e-booky a přednášky zaslouží krásný a přehledný design.

A co na to Vendy?

“Veronika mi přišla jako dar z nebes. Již delší čas jsem uvažovala o změně webu. Můj stávající webmaster, jako muž, neuměl udělat tak citlivé změny, které jsem potřebovala. Verunka přišla a řekla “chci ti udělat nový web.” Byla tak citlivá a empatická, že naprosto přesně vystihla to, co potřebuji. Zachytila přesný obraz mých produktů, tak, jak je chci prezentovat. Její stránky jsou nádherné. Od té doby spolu spolupracujeme a vždy mě dokáže překvapit, jak můj vnitřní obraz umí převést do reálu a ještě s přidanou hodnotou. Děkuji ♥”

– Vendula Šmídke

Mí milovaní klienti

Ověřeno MonsterInsights