Dana Kolářová mne oslovila skrz inzerát na Firmy.cz v roce 2019. Nikdy před tím jsme neměly příležitost se potkat osobně. Vybrala si mne kvůli mému příjmení. Velmi mne to potěšilo. Zadání bylo jednoduché. Potřebuji webové stránky a základní propagaci na účetnictví, které poskytuji firmám.

Co jsem pro Účetnictví Kolářová tedy udělala a vytvořila?

Neváhala jsem a co nejdříve jsem za paní Kolářovou přijela na osobní konzultaci, kde jsem ji vyslechla. Měla jen lehkou představu o tom, jak by její webové stránky měly vypadat. Na papír mi pouze sepsala služby, které poskytuje a já z těchto informací vytvořila celý web. Vyladila jsem ho do růžové, protože jsem při konzultaci zjistila, že paní Kolářová miluje květiny. Proto má i logo ve tvaru lotosového květu. To jsem jen lehce redesignovala, aby dostalo nový šmrnc.

♥ Vymyslela jsem název Účetnictví Kolářová
♥ Lehce jsem redesignovala logo
♥ Navrhla jsem kompletní branding
♥ Napsala kompletní copywriting
♥ Zařídila jsem zápisy na Google Maps plus do dalších katalogů
♥ Navedla jsem paní Kolářovou na doučování účetnictví po Skype

Se službami paní Veroniky jsem velmi spokojena. Odborně i lidsky mi pomohla dotvořit mou představu o  web stránkách. Následně jsme byli v kontaktu a řešili společně jednotlivé kroky. Vše probíhalo hladce a v příjemné atmosféře. Ve výsledku jsem jsem měla velmi pěkné a moderní web stránky, které mi v praxi dopomohli k nové klientele. I nyní, když požádám o doplnění, je paní Veronika k dispozici. Touto cestou ještě jednou děkuji.

Kolářová 🙂
Ověřeno MonsterInsights