Co se mnou chcete na konzultaci řešit?

Konzultace na téma marketing/business

Proč si mě objednáváte?
Povětšinou mě oslovujete kvůli tomu, že již vykonáváte své poslání, ale chybí vám k tomu webové stránky, logo a celkové ucelení toho, jak máte na internetu působit a vypadat.

Často nevíte, jaké barvy nebo fonty do své prezentace zvolit. Jednoduše potřebujete vyřešit celkový vizuál a informační strukturu toho, co chcete předávát světu. Stím vším vám moc ráda pomáhám.

A nejen to. Při práci s vámi se díváme i na vaše strachy, neschopnost se prosadit, nízké sebevědomí, podceňování se, škatulování atp.

Jak probíhá konzultace?
Většinou se setkáváme osobně nebo online na Messengeru či jiné platformě, kde si prostě povídáme a navzájem se poznáváme. Během našeho seznamování mi obvykle postupně přicházejí informace z vašeho vyššího já o tom, jak má vaše prezentace vypadat.

Při konzultaci narážíme často na vaše stínové archetypy, které vyplývají na povrch (kecání ega), vaše zpochybňování intuice, domněnky, nízké sebevědomí při oceňování práce, neschopnost se podívat na sebe z nadhledu, atp. To vše spolu odbouráváme a zároveň vytváříme to správné, co je tady pro vás nachystané.

*V některých případech se může stát, že se vůči vám zavřu a žádné informace mi nepřijdou. V takovém případě vám samozřejmě nebudu za konzultaci nic účtovat.

Jakou má konzultace finanční hodnotu a jak dlouho trvá?
Konzultace většinou probíhá hodinu až tři a její hodnota je 11 100,-.

Kde probíhají konzultace?
Osobně (místo na domluvě) nebo online.

Jsou konzultace pro všechny?
Pracuji pouze s otevřenými lidmi. Proto před nákupem konzultace vyplňte níže uvedený formulář, abych se mohla rozhodnout, zdali vás jako klienta přijmu.

Vstupní formulář pro konzultaci

*Po jeho vyplnění se vám ozvu emailem či telefonicky a sdělím, zdali bude konzultace možná. Pokud ano, tak ihned navrhnu možné termíny našeho setkání.

Jméno a příjmení *
Prosím, vyplňte toto pole.
Odkud jsi? *
Prosím, vyplňte toto pole.
E-mail *
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Telefon *
Prosím, vyplňte toto pole.
Co se mnou chceš řešit? *
Prosím, vyplňte toto pole.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Konzultace na téma Dvojplamen / Twinflame

Proč si mě objednáváte?
Ve chvíli, kdy člověk v realitě narazí na svůj Dvojplamen / Twinflame, tak se mu otočí celý jeho život vzhůru nohama. Vaše druhá polovina duše se Vám totiž ukázala proto, abyste si vzpomněli na to, kdo vlastně doopravdy jste, a jaká je vaše autentická a optimální cesta životem.

A tohle bolí. Protože se to děje skrze situace, které mezi vámi vznikají. Veškerý Váš potenciál se totiž skrývá hluboko uvnitř Vás za myšlenkovými vzorci a programy, které Vám Váš drahý dvojplamen svým chováním prostě pálí a ničí.  

A tady Vás chytnu, podpořím, ukotvím a navedu dál. A díky tomu se Vám uleví

Jak probíhá konzultace?
Spojíme se spolu online nebo se domluvíme na osobním setkání a Vy mi začnete vyprávět svůj příběh a úskalí, kterými si procházíte.

Já Vám pomohu se zorientovat v tom, co se s Vámi zrovna děje a navedu Vás na odpovědi o tom, co s Vámi právě Váš dvojplamen přišel provést. Kam Vás navádí a co se ve Vás mění.

Často totiž s jeho příchodem přichází i aktivace našich “schopností”, se kterými si nevíme rady a připadáme si jako blázni. Pokud Vás v tu chvíli někdo nepodpoří a neřekne Vám, že to, co se Vám děje je naprosto v pořádku, Vy jste v pořádku a toto je jen proces, kterým si musíte projít, tak se v tom může plácat pěkně dlouho a zbytečně se máchat v pochybnostech o sobě samých.

Jakou má konzultace hodnotu a jak dlouho trvá?
Většinou trvá hodinu a půl a její hodnota je 2 211,- 

Kde probíhá konzultace?
Osobně nebo online. Záleží na domluvě a možnostech.

Co se stane po objednání konzultace?
Po objednání konzultace Vám napíši email a nebo zavolám a domluvíme si společně termín našeho setkání.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.