Konzultace na téma Dvojplamen / Twinflame

2 211 Kč / cca 1,5h

Proč si mě objednáváte?
Ve chvíli, kdy člověk v realitě narazí na svůj Dvojplamen / Twinflame, tak se mu otočí celý jeho život vzhůru nohama. Vaše druhá polovina duše se Vám totiž ukázala proto, abyste si vzpomněli na to, kdo vlastně doopravdy jste, a jaká je vaše autentická a optimální cesta životem.

A tohle bolí. Protože se to děje skrze situace, které mezi vámi vznikají. Veškerý Váš potenciál se totiž skrývá hluboko uvnitř Vás za myšlenkovými vzorci a programy, které Vám Váš drahý dvojplamen svým chováním prostě pálí a ničí.  

A tady Vás chytnu, podpořím, ukotvím a navedu dál. A díky tomu se Vám uleví.

Jak probíhá konzultace?
Spojíme se spolu online nebo se domluvíme na osobním setkání a Vy mi začnete vyprávět svůj příběh a úskalí, kterými si procházíte.

Já Vám pomohu se zorientovat v tom, co se s Vámi zrovna děje a navedu Vás na odpovědi o tom, co s Vámi právě Váš dvojplamen přišel provést. Kam Vás navádí a co se ve Vás mění.

Často totiž s jeho příchodem přichází i aktivace našich “schopností”, se kterými si nevíme rady a připadáme si jako blázni. Pokud Vás v tu chvíli někdo nepodpoří a neřekne Vám, že to, co se Vám děje je naprosto v pořádku, Vy jste v pořádku a toto je jen proces, kterým si musíte projít, tak se v tom může plácat pěkně dlouho a zbytečně se máchat v pochybnostech o sobě samých.

A nemyslete si. Sama jsem si tím prošla a bylo to nebe i peklo. Takže předávám z osobní zkušenosti.

Já a můj dvojplamen v červnu 2019, když jsme spolu chvilinku žili.

Jakou má konzultace hodnotu a jak dlouho trvá?
Většinou trvá hodinu a půl a její hodnota je 2 211,- 

Kde probíhá konzultace?
Osobně nebo online. Záleží na domluvě a možnostech.

Co se stane po objednání konzultace?
Po objednání konzultace Vám napíši email a nebo zavolám a domluvíme si společně termín našeho setkání.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Ověřeno MonsterInsights