Konzultace na téma marketing/business

11 100 Kč / cca 6h

Jak probíhá konzultace?
Většinou se setkáváme osobně (přijedu za vámi – silně doporučuji) nebo online (předem pošlu emailem nebo smskou odkaz na meeting) , kde si povídáme a navzájem se poznáváme. Během našeho seznamování mi obvykle postupně přicházejí informace z vašeho vyššího já o tom, jak má vaše prezentace a dokonce i podnikání vypadat. Co je to VAŠE nosné téma.

Při konzultaci narážíme často na vaše stínové archetypy, které vyplývají na povrch (kecání ega), vaše zpochybňování intuice, domněnky, nízké sebevědomí při oceňování práce, neschopnost se podívat na sebe z nadhledu, atp. To vše spolu odbouráváme a zároveň vytváříme to správné, co je tady pro vás nachystané.

*V některých případech se může stát, že se vůči vám zavřu a žádné informace mi nepřijdou. V takovém případě vám samozřejmě nebudu za konzultaci nic účtovat.

Proč si mě objednáváte?
Povětšinou mě oslovujete kvůli tomu, že již vykonáváte své poslání, ale něco vám chybí. Chcete se někam posunout. Nějak cítíte, že byste měli k lidem mluvit více, více se jim přiblížit a podávat jasněji to, kdo jste a co děláte.

Takže za vámi přijedu, podívám se na vás, pokecáme… Ukážete mi kde podnikáte, kdo jste a jak tak plus mínu autobus žijete a já si vás pořádně navnímám. Na základě tohoto navnímání mi pak chodí informace pro vás, od vašeho vyššího já o tom, jakou formu prezentace máte zvolit tak, aby jste k sobě přitahovali ty vaše správné klienty.

Kde probíhají konzultace?
Osobně (místo na domluvě) nebo online.

Jsou konzultace pro všechny?
Ne. Pracuji pouze s otevřenými lidmi.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Ověřeno MonsterInsights