22. Den: Proč věřím na vděčnost a přání

Zdravím Tě v dalším kouzelném dni,

mám zpětnou vazbu od některých kurzistů i mých klientů, že je velmi těžké uvěřit tomu, co tady říkám. Prakticky vše, co v kurzu učím chápou, jen jsou prý více „realisté“.

Zeptám se tě… Kdo je to realista?

Podle mne je to člověk, který věří realitě.

Je tohle, co tě tady učím realita?

Ano je – funguje to.

Může to být tvá realita stejně tak, jako je to moje realita. A nejen má realita. Toto byla realita významných osobností jako jsou Mohamed, Budha, Leo C, Krišna, Král David, Ježíš, Gándhí, matka Tereza, Martin Luther King Jr., dalajlama, Leonardo da Vinci, Platon, William Shakespeare, Ezop, William Blake, Charles Dickens, Marcel Proust, René Descartes, Abraham Lincoln, Carl Gustav Jung, Isaac Newton, Albert Einsten.

 

Také jsem nevěřila

Kdysi jsem taky nevěřila. Bála jsem se věřit… Protože uvěřit tomu by zamenalo zpochybnit všechno, čemu jsem do té doby věřila. A to bolí. Ego to bolí. Naše ego věří, že ví všechno nejlépe. Věří, že to, jak to máme v životě nastavené je to jediné dobré a správné.

PROTO ve chvíli, kdy nabízíme rozumu nové vhledy a řešení, tak to ego často odmítá… Protože přece ono jediné zná to správné a jediné řešení a ono jediné ví nejlépe na světe, jak to doopravdy je :).

A tak se tě zeptám: Opravdu až tak věříš svému egu a rozumu?

Víš, že tvůj rozum vychází jen z tvých historických životních zkušeností a z toho, co do tebe nahrála společnost (média, výchova, knihy, řeči známých, atp.)?

Nic jiného rozum neobsahuje… Každé tvé rozhodnutí, které v životě děláš vytváříš většinou jen z výše uvedených zkušeností. I když to na první pohled není úplně poznat, tak je to tak.

 

Proto zkus povolit své ego a vpusť do své mysli prostor pro nové myšlenky a nové způsoby bytí.

 

Když to funguje mně – bývalé svobodné matce, která na večeři počítala kolečka jednohubek s pomazánkovým máslem, aby finančně vyšla, tak to vyjde určitě i tobě! Můj příběh si můžeš přečíst zde.

Díky tomu, že jsem před čtyřmi lety uvěřila, tak se mi život otočil o 360° k lepšímu. A teď je to tady všechno nachystané i pro TEBE.

Můj postup při začátcích v posílání přání do vesmíru

 1. Začala jsem být za všechno vděčná. Úplně za všechno. Všem jsem pořád děkovala. Děkovala jsem lidem, zvířatům, svým nohám. Poděkovala jsem za vše, co mi splnilo nějakou službu. Poděkovala jsem vodě, že mi teče z kohoutku. Poděkovala jsem svým nohám za to, že si na ně ráno můžu stoupnout. Poděkovala jsem své dceři pokaždé, když mě poslechla. Prostě jsem pořád jen děkovala. Nahlas i v duchu. Ale děkovala jsem doopravdy, upřímně a ze srdce! Žádné podvody! Žádné děkuji jen tak, aby se neřeklo. Děkuji prostě musí být upřímné.
 2. Začala jsem lidem pomáhat. Když jsem mohla, tak jsem pomohla babičce s těžkýma taškama. Otevírala jsem s radostí lidem dveře. Když mě někdo poprosil o dvacku nebo cigaretu, tak jsem vždy podarovala.
 3. Začala jsem se bavit s lidmi, se kterými jsem se jen smála a bylo mi s nimi dobře. Ze svého života jsem vyřadila lidi, kteří pomlouvali a byli negativní a nepřející. Prostě jsem se s nimi přestala scházet.
 4. Vyhodila jsem televizi (neměla jsem ji několik let, teď už jen Netflix, YouTube a DVTV). Nechtěla jsem se dál negativně ovlivňovat a strašit médii.
 5. Začala jsem s lidmi o svým přáních mluvit. Otevřela jsem se a přestala jsem se za svá přání stydět.
 6. Začala jsem si psát seznamy svých přání. Začala jsem “maličkostmi”. Pak jsem začala přidávat větší věci.
 7. Věřila jsem. Věřila jsem, že se mi to všechno vyplní. A věřím dodnes.

Zpětná vazba z vesmíru:

 1. Situace, věci a lidé, za které jsem byla vděčná pro mě začaly lépe “pracovat”. Dcera začala více poslouchat, v práci se mi vylepšily vztahy, zlepšila se mi kondice, začaly ke mě přicházet nečekané příjmy, začaly se mi zdát jen hezké sny, atp…
 2. Lidé začali pomáhat mě. Vzali mi tašky, podrželi mi dveře, poradili mi. Začali ke mě být všude více přátelští.
 3. Do života mi přišli přející, pozitivní a opravdoví kamarádi, se kterými sdílím celou svou duši a oni mne mají rádi takovou, jaká doopravdy jsem.
 4. Díky tomu, že jsem začala o svým přáních mluvit, začali se mi v životě objevovat lidé, kteří chtěli podobné nebo dokonce ty stejné věci a začali jsme spolu spolupracovat.
 5. A jako když mávnete kouzelným proutkem, začalo se to postupně dít. Nikdy nezapomenu na první splněná přání.a) Přála jsem si poprvé v životě letět letadlem (ale tehdy jsem neměla peníze ani na letenky). Pár dní na to mi volal bratr z Bruselu, že mě a Leonku zve na Vánoce za nimi, že nám koupí letenky. No já tehdy nevěřila svým uším! Bydlel tam už několik let a tohle udělal poprvé a chvíli poté, co jsem si přála letět letadlem.
  b) Přála jsem si přečíst si knihu Tajemství (tehdy jsem ale neměla ani peníze na tu knihu). Když jsem přiletěla do Bruselu, tak mezi slovníky a naučnou literaturou měl bratr v knihovně právě tuto knihu. A celou jsem ji tam přečetla.
  c) Když jsem si četla knihu, bylo v ní napsané, že si manifestaci přání máme vyzkoušet na “maličkostech”. Přála jsem si mít ve schránce peníze. Když jsme se vrátili z Bruselu, ve schránce jsem měla v nepopsané obálce 200,- .
  d) Přála jsem si jet na luxusní hotel na víkend (ale neměla jsem na to peníze). Tehdy mi přišel do práce poukaz pro dvě osoby na víkend v jednom z hotelů Orea Reasorts – Devět skal na Vysočině. Volala jsem tam, proč mi ho poslali a paní mi sdělila, že občas posílají takhle do vybraných firem vouchery. “Jen tak.”

No a pak se to už rozjelo. Seznam mých splněných přání přikládám:

♥ Jet na road trip do Amsterdamu – zde (soukromé video)✓
♥ Zbavit se dluhu z bývalého vztahu ✓
♥ Vyléčit vztah s otcem Lei do přátelství ✓
♥ Podnikat jako OSVČ v oblasti marketingu: Goatmedia.cz
♥ Být svobodná v životě – dělat si co nejvíce co chci a kdy chci ✓
♥ Obdržet do schránky nečekaný finanční příjem ✓
♥ Podívat se na Paříž z vrcholu Eiffelovky – zde
♥ Vidět Lochnesské jezero ✓
♥ Získat zdarma ubytování v luxusním hotelu ✓
♥ Bydlet na zámku (ale bylo to nakonec jen chvilku) ✓ – koukni zde
♥ Poznat se osobně s kapelou Horkýže Slíže ✓ – koukni zde  (na konci videa jsem s Máriem Sabotérem – kytarista z kapely a ano, pila jsem s ním víno, hodně vína..)
♥ Pracovat jako reportérka v televizi ✓ – koukni zde
♥ Poznat osobně Tomáše Kluse ✓ – koukni zde
♥ Poznat více celebrit ✓ (nakonec jsem poznala Ewu Farnou – koukni zde , Dana Bártu – koukni zde  a Terezku Kostkovou – koukni zde
♥ Poznat svého duchovního partnera (twinflame) – zde
♥ Navštěvovat často zahraničí ✓
♥ Poznat člověka, který cestuje po světě a živí se hraním na kytaru – zde
♥ Poznat čarodějku ✓
♥ Moderovat vlastní pořady ✓ – koukni zde
♥ Vydělávat si tolik, abych si mohla plnit přání i sama ✓
♥ Natočit videoklip a hrát v klipu Ajdontker – splnilo se vše v jednom – koukni zde
♥ Učit se jeden né úplně tradiční jazyk (nakonec je to francouzština) ✓
♥ Bydlet v zahraničí (nakonec to bylo jen chvíli) ✓
♥ Mít za partnera muže ve znamení berana – zde (nejúžasnější chlap co znám)✓
♥ Bydlet v centru Prahy – zde
♥ Milovat svůj život takový, jaký je ✓
♥ Udělat kurz Vděčnost jako cesta ke štěstí ✓

Jak říkám… Náhody NEEXISTUJÍ… Vše se nám děje buď z toho důvodu, že jsme si to přitáhli a nebo to je zásah z Vesmíru.

Ověřeno MonsterInsights