13. Den: Přej si a bude Ti dáno

Zdravím Tě v tom nejspeciálnějším dni.

Je dost možné, že jsi v kurzu nejen proto, aby jsi vedl/a život plný vděčnosti a štěstí, ale také, protože si chceš plnit svá přání.

Možná ses někde dočetl/a, že právě vděčnost je cesta ke tvým snům a splněným přáním. A můžu jen potvrdit, že to tak je! Vesmír Ti totiž plní všechno na co myslíš…

Ale je dost možné že tvé sny a přání se ještě nesplnily, protože…

Proč by ti Vesmír plnil přání, když Ti plní všechno na co myslíš a ty nejsi vděčná/ý za to, že to dělá? Když neoceníš to, co už Ti dal?

A právě tohle v kurzu Vděčnost jako cesta ke štěstí trénujeme… Trénujeme naučit se být vděčný za to, co už Ti Vesmír dal, prostě za To, co už máš… Odměnou za to Ti bude radostnější a vědomější život. A také se Ti začnou plnit sny a přání, když budeš vědět jak na to.

Technik na přivolání si svých snů je nespočet, já se Tě v kurzu budu snažit naučit Ty, které se osvědčily mě.

Ale co budeme potřebovat k tomu, aby se Ti splnily sny a přání?

No hlavně vědět, co si vlastně přeješ a co chceš! Bez toho to nepůjde. A pozor! Neměly by to být takové ty sny, které chceš, protože by to přece chtěl každý (výhra ve sportce, atp.). Měly by to být sny a přání, které jdou z tvého srdce. Takové ty, které si přeješ DOOPRAVDY. Takové ty, které rezonují s tím, kdo jsi TY.

Úkol pro dnešní den:

  • Přečti si seznam vděčností ze dne číslo 1
  • Doplň si vděčnosti do seznamu vděčností 🙂
  • Napiš si 10 přání/tužeb/snů, které si přeješ a zatím je v životě nemáš

Zítra… Zítra se podíváme na to, jak si své sny objednat do Vesmíru.

Pokud se chceš v tomto ohledu dovzdělat a podívat se na to, co všechno se už splnilo mě (má splněná přání stále rostou a je jich více a více), koukni na článek: https://veronikasoleil.cz/jak-se-doopravdy-plni-prani-je-to-pomerne-jednoduche-ale-chce-to-trenink/

A pro dnešek to máme! Těším se na seznam tvých 10ti přání.

Pokud se za ně nestydíš a chceš je se mnou sdílet, pošli mi je na email: spolu@veronikasoleil.cz . Na konci kurzu mám pro tebe totiž překvapení a seznam k němu bude potřebný.

Děkuju a zbožňuju!

Pac a pusu

Veronika